SoftNET mgr inż. Dariusz Kuś
Kompleksowa obsługa informatyczna firm
Comarch – oprogramowanie dla firmEnova – profesjonalne oprogramowanie dla firm

Enova Cennik

Cennik podstawowy

PakietModułCena (za stanowisko)
pierwszekolejne
SrebrnyFaktury245,00145,00
Handel895,00545,00
Książka Podatkowa495,00295,00
Ksiega Inwentarzowa395,00235,00
Kadry i Płace1245,00745,00
CRM395,00235,00
Analizy wielowymiarowe1485,00895,00
Serwis295,00185,00
Wypożyczalnia295,00185,00
ZłotyFaktury545,00325,00
Handel1535,00925,00
Księga Handlowa2575,001535,00
Księga Inwentarzowa1095,00655,00
Kadry i Płace3395,002025,00
CRM875,00545,00
Enova podgląd715,00435,00
Analizy wielowymiarowe1485,00895,00
Serwis695,00425,00
Wypozyczalnia695,00425,00

Cennik aktualizacji

PakietModułAktualizacja (za stanowisko)
terminowaotwarta
SrebrnyAktualizacja15%30%
ZłotyAktualizacja15%30%

IP: 34.239.170.169 (ec2-34-239-170-169.compute-1.amazonaws.com)